Filtruj według

Pojemność akumulatora

Pojemność akumulatora

Akumulatory rolnicze

Ważną część naszego asortymentu stanowią akumulatory do maszyn rolniczych. Oferujemy szeroki wybór modeli od uznanych producentów, które zaprojektowane zostały z uwzględnieniem specyficznych warunków pracy urządzeń zasilanych tego typu bateriami. Maszyny rolnicze to pojazdy poddawane intensywnej eksploatacji. Jazda po nierównym terenie czy wpływ kiepskich warunków atmosferycznych to czynniki, z którymi muszą sobie radzić na co dzień. Do tego, ze względu na duże gabaryty, w większości przypadków rolnicy nie mają możliwości garażowania maszyn, co naraża je na całoroczną ekspozycję na skrajne temperatury czy dużą wilgoć. Z kolei nieprzewidywalność pogody sprawia, że muszą być utrzymywane w ciągłej gotowości do działania. Wszystko to sprawia, że wymogi stawiane przed dedykowanymi akumulatorami są bardzo duże. Mieszkańcy Wrocławia i okolic dzięki naszej ofercie nie muszą mieć jednak martwić tą kwestią.

Za pośrednictwem naszej hurtowni możecie Państwo nabyć w świetnych cenach akumulatory do nowych i starszych maszyn rolniczych takich jak ciągniki, kombajny, rozrzutniki itp. Wieloletnie doświadczenie i ścisła współpraca handlowa z najlepszymi producentami na rynku przekłada się na starannie wyselekcjonowany katalog produktowy, w skład którego wchodzą modele we wszystkich popularnych wymiarach, napięciach oraz pojemnościach. Proponowane baterie wyróżniają się niezawodnością i bezawaryjnością. Nie tracą swoich wysokich parametrów mimo sezonowych przerw w eksploatacji, zapewniając przy tym nie tylko najwyższą moc rozruchową, lecz także rezerwę wymaganą przez klimatyzację oraz pozostałe elementy wyposażenia danego pojazdu. Do tego dochodzi bezobsługowy charakter, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych w następujących po sobie sezonach. Nasza oferta jest dopracowana także pod kątem cenowym - przygotowaliśmy zróżnicowaną kolekcję akumulatorów, dzięki czemu nawet przy ograniczonym budżecie możemy zaoferować Państwu wiele ciekawych alternatyw.

Warto pamiętać, że nawet najlepszy akumulator wymaga prawidłowej konserwacji. Należy unikać przeładowania i w miarę możliwości ograniczać eksploatację na wpływ czynników atmosferycznych. Bardzo ważne jest także regularne czyszczenie wieczka obudowy w celu usunięcia nadmiaru wilgoci, który może prowadzić do zwarć czy szybkich rozładowań. Powinno się również kontrolować stan samej baterii przy wykorzystaniu woltomierza. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wyboru konkretnego modelu czy dalszej eksploatacji nasi specjaliści pozostają do Państwa pełnej dyspozycji!

Aktywne filtry