Akumulatory motocyklowe - Wrocław

W Start&Stop stawiamy na kompleksowe podejście do potrzeb naszych klientów. Dlatego w katalogu produktowym nie mogło zabraknąć wysokiej jakości akumulatorów motocyklowych. Oferujemy modele od najlepszych producentów na rynku w cenach niezwykle konkurencyjnych nie tylko w porównaniu do innych dystrybutorów z Wrocławia, lecz także całego kraju. Proponowane akumulatory charakteryzują się najwyższymi parametrami użytkowymi, a także innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi - oprócz wysokiego napięcia oraz pojemności użytkownicy mogą liczyć na dużą odporność na wstrząsy czy głębokie rozładowanie. Poszukiwanie solidnych, bezpiecznych i niezawodnych baterii do jednośladu zdecydowanie warto rozpocząć od zapoznania się z naszym katalogiem produktowym!

Standardowym źródłem prądu w przypadku standardowych układów motocyklowych jest alternator. Jednak w przypadku rozbudowanego wyposażenia elektrycznego, jakie spotyka się w dzisiejszych motocyklach, jest to rozwiązanie niewystarczające. W związku z tym głównym elementem gromadzącym energię stają się akumulatory. Stanowią praktyczne źródło zasilania dla świec zapłonowych, kierunkowskazów czy np. klimatyzacji lub nagłośnienia, które można znaleźć w modelach turystycznych. Awaria baterii może z kolei doprowadzić nie tylko do unieruchomienia pojazdu, lecz także uszkodzenia jego mechanicznych podzespołów. Wszystko to sprawia, że wybór odpowiedniego akumulatora jest niezwykle istotnym aspektem właściwej eksploatacji motocykla.

W ofercie naszej hurtowni z Wrocławia znajdziecie Państwa bogatą gamę modeli opracowanych w różnych technologiach. W zależności od budżetu możecie wybierać spomiędzy dziesiątek akumulatorów kwasowo-ołowiowych, żelowych i litowo-jonowych, efb,gel, agm, marine. Baterie z pierwszej z wymienionych kategorii charakteryzują się niską ceną. Przy tym jednak wymagają okresowego doładowywania, a także kontroli poziomu elektrolitu i wody destylowanej. Warianty bazujące na technologii żelowej są z kolei nieco droższe, lecz przy tym znacznie mniej wymagające pod kątem eksploatacji. W tym przypadku elektrolit to mieszanina ditlenku krzemu i kwasu siarkowego. Jest on wlewany w trakcie produkcji i nie wymaga uzupełniania. Dla najbardziej wymagających klientów przeznaczona jest część naszego asortymentu, która obejmuje akumulatory litowo-jonowe. Produkty opracowane przy wykorzystaniu rozwiązań znanych z zaawansowanej elektroniki wyróżniają się bardzo niską wagą, co sprawia, że są szczególnie chętnie wykorzystywane zwłaszcza w motocyklach sportowych.

Aktywne filtry